Zgadzam się na otrzymywanie od AmRest Spółka z o.o. informacji o nowościach i promocjach oferowanych przez AmRest Spółka z o.o. i jej partnerów biznesowych z branży restauracyjnej i kawiarnianej, a także obsługujących płatności za zamówienia, na podane przeze mnie dane kontaktowe, za pośrednictwem:
Możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić: zaloguj się i zmień ustawienia w Twoim koncie lub napisz do nas: AmRest Customer Care email: kontakt@amrest.eu
Cofnięcie zgody nie wpływa na czynności wykonane przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AmRest Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (adres: Plac Grunwaldzki 25/27, 50-365 Wrocław). Będziemy przetwarzali Twoje dane w celu umożliwienia złożenia i realizacji zamówienia, wykonywania obowiązków prawnych, realizacji uzasadnionych interesów obejmujących dochodzenie lub obronę przed roszczeniami, udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania lub wnioski, badanie satysfakcji klientów, a także – jeśli wyrazisz zgodę i w zakresie w niej wskazanym – dla potrzeb marketingu oraz badania Twoich preferencji w celu przygotowania informacji marketingowych dostosowanych do Twoich potrzeb (profilowanie). W razie wyrażenia przez Ciebie stosownej zgody Twoje dane będą także przetwarzane w celu kierowania do Ciebie informacji marketingowych. Masz prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie możesz też wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania Twoich danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów. Możesz się z nami skontaktować np. wysyłając e-mail na adres: kontakt@amrest.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych i sposobach kontaktu znajdziesz w Polityce Prywatności.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZYSKAJ

Oferty specjalne
Dostęp do ofert specjalnych / newsletter
Rabaty
Wyjątkowe rabaty
Historia zamówień
Szybki wgląd w historię swoich zamówień
Powiadomienia SMS
SMS-owe powiadomienia o statusie zamówienia